Enyzone.cz

Direct Media - EnyZone.cz

Direct Media

Jedním z velmi efektivních způsobů oslovení zákazníka / spotřebitele je přímá komunikace v místě nákupu.  Získáváme pozornost zákazníka ve chvíli, kdy se soustředí právě na   nakup. Během nákupu a vůbec při návštěvě obchodních center je spotřebitel mnohem více otevřený a vnímavý obchodním sdělení, než kdekoli jinde, kde je bombardován nesouvislou změtí informací, které jeho vnímání naopak rozptyluje.  Vysílání obchodních sdělení v instore radiu přímo v PoS se stále ukazuje jako jeden z více efektivnějších způsobů komunikace se zákazníky.

Direct Media, tj. využívání přímého komunikačního kanálu - instore radia -  je důležitou součástí efektivní marketingové strategie a následné reklamní kampaně.

 

img

 

Enyzone nabízí široké spektrum služeb v oblasti direct media, marketingu, podpory prodeje, komunikace skrze digital LCD, PoP a PoS a Instore radio.

Díky úzké spolupráci s partnerem Instant Media a jeho využití nejmodernějších technoligií nabízíme možnost vysílání reklamních spotů na vybraných prodejnách a v obchodních centrech v České republice a Slovensku.

  • Vysíláním spotů jsme schopni komunikovat obchodní sdělení více jak půl milionu zákazníkům za den
  • Výrobu reklamních spotů zajišťujeme dle požadavků zákazníka
  • Řešíme komplexní reklamní kampaně od lokálních až po celoplošné projekty

Nabízíme flexibilní a otevřenou spolupráci všem zákazníkům s cílem dosáhnout těch nejlepších výsledků.

 

Informujte se o možnostech využití Instore Radia i pro vaší reklamní kampaň.

info(zavináč)enyzone.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MySQL & PHP BY SPARROW SOFT © 2011 - 2020 ADMINISTRACE